CR021R15F
MFR.Part #
CR021R15F
JLCPCB Part #
C4254275
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS