CR021R10F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR021R10F
JLCPCB Part #
C4152765
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS