CR021R0J
MFR.Part #
CR021R0J
JLCPCB Part #
C4002919
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS