CR021915F
MFR.Part #
CR021915F
JLCPCB Part #
C3915735
Description
-55℃~+155℃ 19.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS