CR02186J
MFR.Part #
CR02186J
JLCPCB Part #
C3982578
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS