CR02183J
MFR.Part #
CR02183J
JLCPCB Part #
C4254138
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS