CR021823F
MFR.Part #
CR021823F
JLCPCB Part #
C3915348
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS