CR021622F
MFR.Part #
CR021622F
JLCPCB Part #
C4023026
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS