CR0214R7F
MFR.Part #
CR0214R7F
JLCPCB Part #
C4340371
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS