CR021470F
MFR.Part #
CR021470F
JLCPCB Part #
C3996863
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS