CR021432F
MFR.Part #
CR021432F
JLCPCB Part #
C4346391
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS