CR021403F
MFR.Part #
CR021403F
JLCPCB Part #
C4254270
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS