CR02134J
MFR.Part #
CR02134J
JLCPCB Part #
C4152827
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS