CR0212R0F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR0212R0F
JLCPCB Part #
C4152824
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS