CR021271F
MFR.Part #
CR021271F
JLCPCB Part #
C4254151
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS