CR02125J
MFR.Part #
CR02125J
JLCPCB Part #
C4152957
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS