CR021245F
MFR.Part #
CR021245F
JLCPCB Part #
C3914099
Description
-55℃~+155℃ 12.4MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS