CR021240F
MFR.Part #
CR021240F
JLCPCB Part #
C3966545
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS