CR02122J
MFR.Part #
CR02122J
JLCPCB Part #
C4340069
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS