CR021210F
MFR.Part #
CR021210F
JLCPCB Part #
C3989199
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS