CR021203F
MFR.Part #
CR021203F
JLCPCB Part #
C4254072
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS