CR02113J
MFR.Part #
CR02113J
JLCPCB Part #
C4038855
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS