CR021020F
MFR.Part #
CR021020F
JLCPCB Part #
C4254011
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS