CR02000J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR02000J
JLCPCB Part #
C4254160
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS