CR018R2J
MFR.Part #
CR018R2J
JLCPCB Part #
C3952003
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS