CR018R20F
MFR.Part #
CR018R20F
JLCPCB Part #
C5579494
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS