CR01823J
MFR.Part #
CR01823J
JLCPCB Part #
C4353659
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS