CR01822J
MFR.Part #
CR01822J
JLCPCB Part #
C4353635
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS