CR01753J
MFR.Part #
CR01753J
JLCPCB Part #
C4254322
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS