CR016R20F
MFR.Part #
CR016R20F
JLCPCB Part #
C6156637
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS