CR016981F
MFR.Part #
CR016981F
JLCPCB Part #
C6490360
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS