CR01685J
MFR.Part #
CR01685J
JLCPCB Part #
C4153067
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS