CR015760F
MFR.Part #
CR015760F
JLCPCB Part #
C6537822
Description
-55℃~+155℃ 1W 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS