CR01472J
MFR.Part #
CR01472J
JLCPCB Part #
C4153074
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS