CR014420F
MFR.Part #
CR014420F
JLCPCB Part #
C6537802
Description
-55℃~+155℃ 1W 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS