CR01391J
MFR.Part #
CR01391J
JLCPCB Part #
C4006215
Description
-55℃~+155℃ 1W 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS