CR013901F
MFR.Part #
CR013901F
JLCPCB Part #
C6537784
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS