CR013830F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR013830F
JLCPCB Part #
C5602149
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS