CR01365J
MFR.Part #
CR01365J
JLCPCB Part #
C4010950
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS