CR01332J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR01332J
JLCPCB Part #
C4034185
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS