CR012R4J
MFR.Part #
CR012R4J
JLCPCB Part #
C4254334
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS