CR012800F
MFR.Part #
CR012800F
JLCPCB Part #
C7115740
Description
-55℃~+155℃ 1W 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS