CR01273J
MFR.Part #
CR01273J
JLCPCB Part #
C3968979
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS