CR01272J
MFR.Part #
CR01272J
JLCPCB Part #
C4353638
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS