CR01271J
MFR.Part #
CR01271J
JLCPCB Part #
C4254363
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS