CR0124R3F
MFR.Part #
CR0124R3F
JLCPCB Part #
C6145664
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS