CR012493F
MFR.Part #
CR012493F
JLCPCB Part #
C6538492
Description
-55℃~+155℃ 1W 249kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS