CR01244J
MFR.Part #
CR01244J
JLCPCB Part #
C4353636
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS