CR01224J
MFR.Part #
CR01224J
JLCPCB Part #
C4353653
Description
-55℃~+155℃ 1W 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS