CR01205J
MFR.Part #
CR01205J
JLCPCB Part #
C4254356
Description
-55℃~+155℃ 1W 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS